Fikir Yapım

Fikir Yapım

Fikir Yapım

Fikir Yapım

Fikir Yapım
Fikir Yapım
Bekleyiniz

Bir kişinin kendisini tanıtan, kim olduğunu ifade eden ve kanıtlayan bir kimlik belgesinin görev ve önemi neyse marka için de web sitesinin aynı önem ve değerde olduğunu söyleyebiliriz.


Web sitesi 2 önemli ana hat üzerine kurulur. Bunlardan birincisi genel görünüm tasarımı, ikincisi ise kodların yazılımsal olarak bir araya gelmesiyle oluşan tasarımdır.


Genel görünümle alakalı oluşacak aşamada markanızın kurumsal kimliği dikkate alınarak estetik, kullanışlı ve şık bir biçimde tasarımı yapılır. Bu tasarımın genel adına web arayüz tasarımı, yapan kişiye ise arayüz tasarımcısı denir.

Sitenin ön yüz tasarımı yapılırken arka planda yer alacak kod yazımı da arayüz tasarımın sağlıklı ve dinamik çalışmasını amaçlayarak oluşturulur. Kaynak kodu yazarak sitenin işleyişini geliştiren kişi ise “Web Developer” dur.

Kullanıcının çeşitli kombinasyonlarla sitede yer alan tüm işlevsel hareketlerin mimarıdır. 
Web siteniz her ne kadar bir kimlik, saygınlık, bilinilirlik ifade etse de ürün ve hizmet satışı için dünyaya açılan bir pazardır.

Bu durum nedeniyle web sitenizin küresel bir pazar haline gelebilmesi için arama motoru optimizasyonu (Google Seo) yapılması web sitenizi dijital dünyada görünür kılar. Yani web sitesini yazılımsal ve tasarımsal olarak inşa edip bir kenara bırakmak yeterli bir çalışma olmayacaktır. 
Web sitesi her noktasında çok derin ayrıntıları olan bir çalışma sahasıdır.

Firmanızın web sitesinden verimli bir şekilde yararlanması için güvendiğiniz ve doğruluğuna inandığınız markalarla ilerlemeniz oldukça önemlidir. Fikir Yapım olarak aklınızdaki tüm soru işaretlerini gidermek adına uzman olduğumuz konularda da sizleri aydınlatmayı hedefliyoruz.


Hadi konuşalım.

bir sonraki proje hakkında

Yaratıcı çözümler alın. Herkes potansiyel bir yaratıcıdır.