Fikir Yapım

Fikir Yapım

Fikir Yapım

Fikir Yapım

Fikir Yapım
Fikir Yapım
Bekleyiniz

Video kayıtlarının ve ilgili görsellerin istenilen amaç doğrultusunda başlangıçtan sona kadar belirli bir kritere uygun olarak bir araya getirilmesi.


Dijital dünyanın merkezinde yer alan hayatımızda fazlasıyla fotoğraf ve video kalabalığı yer alıyor. İşte bu kalabalığın arasından sıyrılarak içeriğimizin kaliteli ve dikkat çekici bir hale gelmesi oldukça önemlidir. Bunu sağlamak için de bir ‘’puzzle” parçaları gibi olması gereken yerlere video ve görsel parçalarını koyarak anlamlı bütüne ulaşılır.

Video, tasarım, fotoğraf, resim, yazı, ses, efekt vb birçok eklenti bir araya gelerek günün koşullarına göre estetik kaygılar çevresinde özverili bir çalışma; emsallerine göre öne çıkar. 
Hizmet satın alacak kişinin video montaj - kurgu işleminin çok önemli bir aşama olduğunu dikkate alması gerekir. Video çekiminin çok iyi yapılması tek başına yeterli olmaz.

Bu durumu iyi bir yemek için gerekli olan taze ve lezzetli malzemeleri bir araya getirmek gibi düşünebilirseniz. Elinizdeki malzemeler ne kadar iyi olursa olsun; yemeği yapma yönteminiz ve başarınız, finalde tabağa koyacağınız yemeğin lezzetinde etkin rol oynayacaktır.
Lezzetli bir yemek yemeniz dileğiyle…

Hadi konuşalım.

bir sonraki proje hakkında

Yaratıcı çözümler alın. Herkes potansiyel bir yaratıcıdır.