Fikir Yapım

Fikir Yapım

Fikir Yapım

Fikir Yapım

Fikir Yapım
Fikir Yapım
Bekleyiniz

Sosyal medya dendiğinde akla ilk gelen isimler ‘’Facebook, Instagram’’ geliyor.Burada kaleme aldığımız yazıları okuma gayretini gösteriyorsanız siz de ‘’ben de oralarda paylaşım yapıyorum, bunun için size neden para vereyim’’ düşüncesinde değilsiniz.O halde bildiklerimizi ve düşündüklerimizi sizinle paylaşmaya devam edelim.Facebook Türkiye’de kullanıldığı ilk yıllarda dijital dünyadaki arkadaş meclisi olarak kullanılsa da yıllar içersinde adeta bir evrim geçirerek farklı bir boyuta ulaşmıştır. Özellikle satın alma alışkanlıklarımızın e ticaret sistemine yatkınlık göstermesiyle Facebook ve sonrasında Facebook tarafından satın alınan Instagram bu değişime yatkınlık göstermiştir. 


Instagramın metin yazılmadan sadece fotoğraf paylaşıldığı ilk yıllarında bu platformun ileride dijital bir satış mağazası olacağı kimin aklına gelebilirdi ki…
Facebook ve Instagram sonrasında Twitter yüksek popülerliğe ulaşarak bir çok yeni akım sosyal medya platformunun öncüsü olmayı başarmıştır. 

Geçmişten günümüze var oluşum, değişim ve gelişimleri göz önünde bulundurarak sizin adınıza bu alanlarda gerekli çalışmaları yapacak tecrübeli bir ekibin burada var olduğunu sizlere bildirmek istiyoruz.1990 - 2010 yılları arasında zirvede yer alan ana akım medya olan televizyon kanallarında yer alan reklam kuşakları günümüzde popülerliğini oldukça yitirerek yerini dijital dünyada yer alan reklamlara bıraktı. Bunun en büyük sebebi tv reklamlarının çok büyük bütçeler karşısında hedeflenen geri dönüşü karşılamıyor olması gelmektedir. 


İyi bir sosyal medya yönetiminde önceliğiniz markanızın saygınlığı ve popülerliği olmalıdır. Markanızın bir ürün veya hizmet satışı söz konusu ise işte bu noktada biraz evvel bahsi geçen reklam ve verimlilik konuları ele alınmaktadır.

Facebook ve Instagram gibi kontrol panellerinin var olduğu hesaplarda harcadığınız her doların nereye ne şekilde gittiğini görebilir, iyi bir yönetim ile paranızı doğru yere harcayarak kendinizi veya reklamınızı doğrudan hedef kitlenize ulaştırabilirsiniz.Bugün en global markaların sosyal medya hesaplarına baktığınızda bile buraya nasıl büyük bir önem verdiklerini çok rahat görebilirsiniz. Siz de gelişen dijital dünyanın gücünü kullanarak marka yönetiminizi en iyi şekilde yapabilecek ekip arkadaşlarınızı seçerek popülerliğinizi ve satışlarınızı arttırabilirsiniz.

Hadi konuşalım.

bir sonraki proje hakkında

Yaratıcı çözümler alın. Herkes potansiyel bir yaratıcıdır.